Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:49:29

Рятувальники роз’яснюють правила безпечної поведінки в побуті

23.02.2017   07:37

Чернігівські рятувальники продовжують спілкуватися та нагадувати громадянам основні правила безпечної поведінки в побуті.

Так, з метою попередження виникнення пожеж, випадків загибелі і травмування людей на них, 22 лютого рятувальники здійснили профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору громадян у м. Семенівка.

До даного заходу також були залучені працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Основна увага приділялася особам, які належать до підвищеної групи ризику, а саме: самотнім особам похилого віку, багатодітним сім’ям та особам, що зловживають спиртним напоями.

Під час спілкування працівники Семенівського районного сектору УДСНС України у Чернігівській області роз'яснювали громадянам основні норми та правила пожежної безпеки під час використання електрообігрівачів, електропобутових і газових приладів, а також під час користування приладами пічного опаленням.

Окремо співробітники Служби порятунку зупинилися на актуальних зимових небезпеках для життя та здоров’я. Людей застерегли щодо тонкої криги на водоймах, а також обморожень і переохолоджень. На всі запитання, що виникали в громадян фахівці надали кваліфіковані відповіді. А для того, щоб важлива інформація краще запам’яталася, громадянам роздали тематичні пам’ятки та листівки.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».