Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 01:56:28

Онкохворому хлопчику Іванку Людвику допомогають медичні бібліотекарі та стоматологи

21.12.2016   13:30Агенцiя

Грудень теж милосердний до онкохворих діток. Одинадцятий місяц поспіль медики області збирають кошти для онкохворого хлопчика Іванка Людвика.

Трирічне маля має страшне захворювання – 4-у стадію онкології.

Дитині видалили нирку, втім кожен, хто опікується станом малечі, не втрачає надію на порятунок.

Саме тому білий паперовий журавель – символ благодійної акції «Крила надії» – відвідує кожен медичний заклад області і кличе про допомогу.

Цього разу свою частку в спільну справу зробили колективи Чернігівської обласної науково-медичної бібліотеки та Чернігівської обласної стоматологічної поліклініки.

Як зазначила від імені медичної спільноти керівник медичної бібліотеки Надія Яременко, кожен, хто приєднався до акції, відчув і розділив той біль, який випав на долю цієї багатодітної родини.

Щораз географія благодійної допомоги зростає. Батьки дитини безмежно вдячні обласному онкологічному диспансеру, обласній лікарні, диспансерам – кардіологічному; протитуберкульозному; шкірно-венерологічному, станції переливання крові, психоневрологічній лікарні, Центрам – екстреної медицини та медицини катастроф; радіаційного захисту та оздоровлення населення; інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя; Чернігівській обласній науково-медичній бібліотеці та Чернігівській обласній стоматологічній поліклініці.

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини