Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 03:44:13

Фонду соціального захисту інвалідів — 25 років

21.12.2016   08:13Агенцiя

Історія Фонду соціального захисту інвалідів налічує 25 років. У його обласному відділенні на Чернігівщині сьогодні працює п’ятнадцятеро людей.

У числі добрих справ обласного відділення Фонду – реалізація спільно з центрами зайнятості, органами соціального захисту населення, громадськими організаціями, працедавцями та МСЕК Проекту Програми розвитку ООН «Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості».

Крім того, проблему працевлаштування осіб з інвалідністю вирішують за рахунок цільових коштів Фонду, які спрямовуються на створення нових та збереження вже існуючих робочих місць на підприємствах, засновниками яких є громадські організації інвалідів.

За поданням Національного комітету спорту інвалідів України з Фонду виділяються кошти на проведення таборів активної фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів у Західному реабілітаційно-спортивному центрі. Тільки цього року спортивну реабілітацію там пройшли 38 мешканців області з вадами слуху і зору, ураженнями опорно-рухового апарату, наслідками дитячого церебрального паралічу, вадами фізичного і розумового розвитку.

Результатом такої роботи став успішний виступ збірної України на XV літніх Параолімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Серед цьогорічних тріумфаторів — прилучанин Олег Лень, гравець параолімпійської збірної України з футболу, яка здобула золото Параолімпіади.

Сьогодні в області перебуває на обліку в органах соцзахисту понад чотири з половиною тисячі інвалідів-візочників. Для допомоги таким людям було створено громадську організацію «Центр медико-соціальної і фізичної реабілітації інвалідів з вадами фізичного розвитку «Інтеграція» та за кошти Фонду придбано ортопедичні пристрої – тренажери, які використовуються для відновлення рухів ніг та рук.

За фінансового сприяння обласного відділення Фонду поповнюється матеріально-технічна база чотирьох центрів реабілітації дітей-інвалідів: обласного Центру соціальної реабілітації, міських центрів у Прилуках та Ніжині, районного у смт Козелець, де щорічно проходять реабілітацію близько тисячі дітей.

Позитивні напрацювання відділення має і у співробітництві з вищими навчальними закладами. Тільки за 2016 рік фінансову допомогу на навчання отримали 10 людей з інвалідністю. Сьогодні відділення Фонду акцентує свою увагу на фінансування витрат на навчання таких людей з сільської місцевості.

Фонд соціального захисту інвалідів та його відділення у Чернігівській області і у подальшому всі свої зусилля спрямовуватимуть на заходи соціальної та фізичної реабілітації людей з інвалідністю.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини