Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 17:28:49

КРИМ – у серцях чернігівців

19.12.2016   13:47Агенцiя

Уже більше двох років Крим перебуває під окупаційною владою Російської Федерації. А кримські татари – корінний народ – зазнають утисків та, часом, вимушені шукати собі новий дім.

На території Чернігівської області проживає більше 100 сімей вимушених переселенців із Криму.

Проведення обласної мистецької акції «Мій Крим» засвідчує солідарність чернігівців з народами, які проживають на території окупованого Криму.

Засудити репресії щодо кримських татар, підтримати політув’язнених кримчан, висловити розуміння щодо болю від втрати історичної спадщини кримського народу та наголосити, що Крим у серці кожного українця як невід’ємна частина єдиної країни – є головним у проведенні цієї акції.

У неділю, 18-го відбулося офіційне її відкриття у кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання для дітей та молоді.

Чимало чернігівців та переселенців уже змогли оглянути тематичну виставку «Мій Крим». Вона включає картини кримських та чернігівських художників, фотографії та дитячі малюнки із зображенням Криму.

– Люди несуть фотографії, щоб сказати, що Крим в наших серцях. Кожен із нас відверто каже «МІЙ КРИМ». Ми віримо, що незабаром усі вимушені переселенці повернуться додому, – зазначила заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова.

На відкриття акції «Мій Крим» до Чернігова завітав Голова Меджлісу кримсько-татарського народу, народний депутат трьох скликань Рефат Чубаров.

На прес-конференції він поділився своїми враженнями від організованої акції. За його словами, він не очікував такої масштабності.

– Акція «Мій Крим» буде «бальзамом» для душі кожного кримчанина. Можливо, раніше вони і не знали, де знаходиться Чернігів. Але після виходу репортажу по кримському телебаченню люди зрозуміють, що їх підтримують і не залишають наодинці з їх болем, – поділився Рефат Чубаров із журналістами.

Також він зазначив, що без підтримки обласної влади акція не набрала б такого розмаху, і висловив вдячність її організаторам.

Переселенці з сім’ями та всі бажаючі переглянули виступи представників білоруського, вірменського, азербайджанського та єврейського товариств. По закінченню концертної програми всіх бажаючих запросили безкоштовно переглянути художній фільм «Хайтарма».

Діти переселенців отримали солодкі подарунки від представників Кримської громади Чернігівщини.

До акції долучилися всі райони Чернігівщини. У містах та селах відбулися тематичні виставки, виховні години, зустрічі, благодійні заходи.

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини