Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 грудня, 03:20:20

Виконавчий комітет затвердив рішення про призначення управителя багатоквартирних будинків

29.11.2016   08:15

28 листопада, відбулося засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради, на якому затверджений результат першого в місті конкурсу з вибору управителя багатоквартирних будинків.

Отже, управителем 95 багатоквартирних будинків у м. Чернігові призначений переможець цього конкурсу - ТОВ «МАЙАС СІЛТУМС». До переліку об’єктів, які буде обслуговувати це підприємство, входять будинки в районах Шерстянки та Подусівки - на вулицях Д. Самоквасова, Івана Мазепи, Текстильникiв, Цiолковського, Чудінова, Заньковецької, Попова, Дніпровська, Харківська. Це ті будинки, де мешканці не створили ОСББ. На даний час надавачем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій на цій території є КП «Новозаводське» та КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради.

Конкурс відбувся в приміщенні Чернігівської міської ради 23 листопада. Було подано дві заявки на участь: від ТОВ «Майас Сілтумс» (Чернігів) та від ТОВ «Добробит» (Кременчуг). Конкурсна комісія в присутності представників підприємств – учасників конкурсу та журналістів розкрила конверти та перевірила наявність кожного документа. Після того, як фахівці вивчили всі запропоновані тарифи по кожному будинку окремо та склали порівняльну характеристику, в результаті виставлених оцінок за п’ятьма критеріями перемогло ТОВ «Майас Сілтумс» – 85 балів із 100 можливих. ТОВ «Добробит» отримало 68 балів. Відповідне рішення затверджено протоколом засідання конкурсної комісії.

Виконавчий комітет міської ради сьогоднішнім рішенням також затвердив форму договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком, який буде підписуватись окремо для кожного з будинків. Причому за пропозиціями учасників засідання виконкому до проекту такого договору внесено кілька правок.

Зокрема, за пропозицією начальника управління житлово-комунального господарства міськради Ярослава Куца внесений, зокрема, пункт щодо механізму забезпечення гарантії виконання зобов’язань по договору з управителем багатоквартирного будинку.

Члени виконавчого комітету також внесли уточнення в пункт договору щодо розміру сплати пені, що буде стягуватись за несвоєчасне або не в повному обсязі внесення плати за послугу. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко вніс пропозицію встановити пеню в розмірі 0,15 % суми простроченого платежу.
- Люди повинні сплачувати за спожиті послуги. Ці штрафні санкції достатні та нежорсткі для людей. Вони будуть стимулювати до своєчасної сплати за послуги, - прокоментував міський голова.

Одночасно члени виконавчого комітету зазначили, що є необхідність визначити взаємну відповідальність надавача послуг.

Як зазначено в прийнятому рішенні, відповідний договір підписуватиметься уповноваженою особою виконавчого органу місцевої ради (начальник управління житлово-комунального господарства – Куц Я. В.) від імені співвласників багатоквартирного будинку з призначеним управителем строком на один рік. Згідно із законодавством договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком повинен укладатися з переможцем конкурсу протягом п’яти календарних днів з дня прийняття виконавчим органом місцевої ради рішення про призначення управителя.

Інформація про управителя (повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) управителя, його контактні телефони, номер та дату укладання договору, ціну послуг), з яким укладено договір про надання послуги, буде доведено до відома співвласників багатоквартирного будинку шляхом розміщення оголошення на офіційному веб-сайті міської ради та на інформаційних стендах біля під’їздів будинків.

Крім того, в рішенні зазначено, що надавачі послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які на сьогоднішній день здійснюють обслуговування будинків, зобов’язані до 1 грудня 2016 року по акту передати ТОВ «МАЙАС СІЛТУМС» всю технічну документацію на вказані будинки.

Чернігівський міський голова, підсумовуючи засідання, сказав:
- Тільки час може показати наміри цієї фірми. Міська рада відповідно до діючого законодавства провела конкурс, надала перевагу одному з учасників. Ми не могли не піти на цей конкурс і не надати людям можливість вибрати. З часом визначиться досконалість та дієвість цієї системи. Якщо управитель буде не справлятися, то місто повернеться до обслуговування комунальними підприємствами.

Потрібно розуміти, що в умовах нестабільної ситуації міська рада діє згідно з законодавством та надає можливість мешканцям Чернігова вибрати більш оптимального управителя, того, хто буде чи дешевше, чи якісніше надавати послуги з утримання будинків. Міська рада зобов’язана надати мешканцям таку можливість.

 
Довідково.
Для участі у конкурсі його учасники повинні були надати: заяву на участь, статут, баланс бухгалтерського обліку та копію балансового звіту за останній звітний період, довідку з органів статистики про реєстрацію, свідоцтво про реєстрацію, витяг з ЄДРПОУ, інформацію про відсутність порушених справ про банкрутство, довідку з податкової інспекції про відсутність (наявність) заборгованості по обов’язкових платежах у бюджет, доручення банка-гаранта на користь учасника конкурсу на суму 2 млн. 700 тис. грн, довідку щодо технічного потенціалу підприємства, копії технічних паспортів на транспортні засоби, довідку щодо наявності персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам, розрахунок вартості надання послуги з управління на кожний багатоквартирний будинок.
Ціна на послугу мала складатися з витрат на утримання багатоквартирного будинку (утримання спільного майна та прибудинкової території), поточний ремонт спільного майна, оплату послуг стосовно спільного майна та винагороду управителеві з розрахунку на 1 кв. м загальної площі (площі житлових та нежитлових приміщень) об’єкта конкурсу.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини