Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 серпня, 05:11:14

Новозаводським районним судом м. Чернигова засуджено зухвалого грабіжника

09.11.2016   09:55

Вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова підтримано позицію Чернігівської місцевої прокуратури та засуджено до покарання у вигляді арешту місцевого жителя, який намагався заробити собі на життя відкритим викраденням чужого майна.

Так, влітку 2015 року, в обідній час, житель м. Чернігова, проходячи в центрі міста по людній вулиці, обрав собі за жертву молоду дівчину, на шиї якої висів золотий ланцюжок вагою майже 8 грамів. Підійшовши до дівчини впритул, грабіжник нахабно, «серед білого дня», зірвав вказаний ланцюжок з її шиї, після чого втік. Злочином потерпілій заподіяно майнову шкоду у розмірі понад 8 тисяч гривень.

В судовому засіданні обвинувачений визнав вину згідно пред’явленого обвинувачення та цивільний позов потерпілої, щиро розкаявся у вчиненому, просив вибачення.

Незважаючи на велику кількість пом’якшуючих обставин, державним обвинувачем орієнтовано суд на призначення злочинцю саме реальної міри покарання у зв’язку із значною суспільною небезпекою вчиненого злочину. Суд погодився з позицією державного обвинувача.

Останні новини Чернігівщини

25 серпня - Свято Жнив

25 серпня - Свято Жнив 09:51

Свято, про яке відомо ще зі Старого Заповіту: "... земля, що п’є дощ, який падає часто на неї, і родить рослини, добрі для тих, хто їх і вирощує, вона благословення від Бога приймає ..." (Евр.6:7). "... І свято жнив первоплоду праці твоєї, що сієш на полі. І свято збирання при закінченні року, коли ти збираєш з поля працю свою..." (Ісх.23:16).

24 серпня - День незалежності України

24 серпня - День незалежності України 09:05

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті.