Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 01:02:32

Діалог з аграріями

19.10.2016   08:02Агенцiя

Чернігівська ОДПІ виступає за налагодження ефективного діалогу з громадськістю та бізнесовими колами.

руки

руки

Про це перший заступник начальника Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Володимир Луценко повідомив під час проведення особистої зустрічі з представниками аграрного сектору економіки Чернігівського, Городнянського, Ріпкинського та Куликівського районів за участі керівників зазначених відділень.

На зустрічі йшлося про ефективну взаємодію з бізнесом шляхом мінімізації втручання працівників служби у діяльність платників, зокрема, завдання не тиснути на бізнес, а сприяти його розвитку. Позиція фіскальної служби базується на підтриманні відкритого діалогу з бізнесом для обговорення проблемних для суб’єктів господарювання питань та спільного пошуку оптимальних шляхів їх вирішення.

Під час заходу особлива увага була приділена темі своєчасності сплати податків, зборів та платежів до бюджетів різних рівнів. Також обговорювалися хвилюючі питання для бізнесу: відшкодування податку на додану вартість, електронне адміністрування ПДВ, сплата земельного податку та легалізація заробітної плати.

Спілкування платників податків та представників Чернігівської ОДПІ було результативним та корисним для обох сторін. Податківці прагнуть вести відкритий й конструктивний діалог з платниками та досягати повного порозуміння.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини