Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 жовтня, 01:09:55

У Чернігові засідали "оонівці"

09.08.2016   11:10Агенцiя

Питання глобального потепління та інших екологічних проблем планети Генеральна Асамблея ООН обговорювала на засіданні у Чернігівському національному технологічному університеті.

В зазначеному виші пройшов перший день засідання платформи активної молоді Північно-Української Моделі ООН. У дипломатичній грі беруть участь старшокласники та студенти перших-других курсів вишів з багатьох куточків України та ще чотирьох країн.

Платформа планує стати партнером ООН за програмою "Стань чемпіоном Сталого Розвитку". Саме тому захід проводиться під темою «Збереження землі для нащадків», тобто за темою № 13 Цілей Сталого Розвитку ООН – «Вжиття невідкладних заходів щодо боротьби зі зміною клімату та його наслідками».

Суть гри полягає в як найточнішій інтерпретації засідання Асамблеї. Робиться це з метою стимулювання молоді цікавитися суспільно-політичними процесами у країні та світі та усвідомлення важливості думки і справ усіх і кожного.

Варто зауважити, що ініціювали проведення заходу на Чернігівщині самі ж учасники, які брали участь у подібній грі в столиці. Вони ж шукали спонсорів. Як зазначив один з організаторів Назар Соломаха, пишатися є чим, адже таке масштабне дійство вдалося зорганізувати майже без значних фінансових вкидів.

Однак, ініціативу таки підтримали місцеві органи влади, регіональні та міжнародні інститути громадянського суспільства.

Привітати юних «дипломатів» прийшла директор Департаменту сім’ї, молоді і спорту ОДА Ніна Лемеш. Вона висловила своє захоплення креативністю та серйозністю настроїв сучасної молоді, а також зачитала лист до учасників гри від Міністерства закордонних справ України.

У відкритті заходу участь також взяла заступник міського голови Ольга Хоніч.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова 15:48

В Україні набирає обертів проект «Випробуй у безпеці», орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц 14:01

Саме це пропонували в Чернігові під час презентації національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group її представники.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:46

З 01.10.2019 р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї 13:43

Уникнути кримінальної відповідальності жителі Чернігівщини можуть в разі звернення до поліції та добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, холодної зброї, набоїв та вибухівки.

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом 13:32

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян за ч.1 ст.259 КК України.