Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:38:42

Рятувальники дбають про пожежну безпеку місць зберігання зернових

29.07.2016   07:29Агенцiя

Щоб зберегти врожай без втрат, які може заподіяти вогонь, потрібен суворий контроль за дотриманням протипожежних правил. З огляду на це, рятувальники Чернігівщини проводять профілактичні рейдові перевірки місць збирання, переробки та зберігання зернових.

Так, 27-28 липня фахівцями Бахмацького районного відділу Управління ДСНС у Чернігівській області проведені рейдові перевірки стану забезпечення пожежної безпеки місць зберігання зернових на території сільгосптовариств "Варин-Агро" та "Старт і партнери", що у м. Бахмач.

Слід зазначити, керівництвом підприємств вживаються відповідні заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Разом з тим, під час перевірок виявлено ряд порушень, зокрема дерев'яні конструкції горищ потребують обробки вогнезахисним розчином, пожежні щити не укомплектовані згідно норм належності, частково потребують технічної перевірки та перезарядки наявні вогнегасники.

На виявлені протипожежні недоліки вказано керівникам сільгосппідприємств, встановлені відповідні терміни їх усунення з метою недопущення пожеж у місцях зберігання зернових.

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).