Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 20:01:34

Розпочинається реалізація проектів-переможців інститутів громадянського суспільства за підтримки ОДА

04.07.2016   13:43Агенцiя

У липні розпочинається реалізація проектів інститутів громадянського суспільства, що перемогли в конкурсі, який проводив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Одним з таких проектів є «Створення музейної кімнати «Молодь у революційних подіях: 1917-1920 - 2014-2017 рр.». Його запропонувала громадська організація Чернігівська міська організація Суспільної Служби України.

Мета проекту: вшанування відомих діячів та історичних постатей, які зробили вагомий внесок в історію країни та області. Строки виконання – липень-вересень.

Його реалізація передбачає створення музейної експозиції, до якої увійдуть особисті речі українського діяча Романа Бжеського, учасників Революції Гідності та АТО.

Серед запланованих заходів також презентація книги «Роман Бжеський: прелюдія поступу (праці 1924 – 1934 років)», засідання за круглим столом «Молодь у революційних подіях: 1917-1920 -- 2014-2017 рр.».

Наступний проект «Обласний художній медіа-конкурс «Моя Україна – єдина країна» підготувала міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ».

За словами авторів, він спрямований на пропагування ідеї єдності та цілісності нашої країни.

У ході реалізації проекту буде проведений медіа-конкурс «Моя Україна – єдина країна», на основі якого планується створити музей-архів малюнків в електронному вигляді та розмістити його в соціальних мережах для загального доступу. Найкращі роботи будуть відзначені. Також передбачаються зустрічі молоді з особистостями, які зробили внесок для збереження єдності та цілісності країни; виготовлення і розповсюдження друкованої продукції, соціальної реклами – листівок/постерів з малюнками конкурсантів.

Ще один проект «Сприяння проведенню децентралізації у Чернігівській області шляхом обміну досвідом» запропонувала Чернігівська міська громадська організація «Юридична клініка «Бона Менте».

Він реалізовуватиметься з метою підвищення рівня обізнаності голів районних, міських, сільських, селищних рад та громадських активістів з процесом децентралізації. Строк виконання – липень-жовтень.

У рамках виконання програми заходів цього проекту заплановані візити до об’єднаних територіальних громад Чернігівщини для ознайомлення з їх діяльністю після об’єднання.

Теми децентралізації також стосується конкурсна пропозиція Асоціації регіональних засобів масової інформації «Чому важливо писати про децентралізацію – місія журналіста у реформі».

Виконання цього проекту заплановано на серпень-вересень.

Його автори обіцяють сприяти об’єктивному висвітленню у ЗМІ процесів децентралізації та підвищити рівень поінформованості жителів області про успішні практики діяльності об’єднаних територіальних громад.

«Моніторинг думки населення про суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в Чернігівській області» – така тема проектної заявки Чернігівського осередку Всеукраїнської громадської організації «Ліга соціальних працівників України». Реалізація цього дослідження стартує також у липні.

За результатами вивчення громадської думки буде складений аналітичний звіт, а також розроблені відповідні рекомендації та пропозиції для органів державної влади і місцевого самоврядування області. Проект планується завершити до кінця жовтня.

Усі зазначені проекти фінансуватимуться в 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету (із залученням власних коштів ІГС не менше 20% від бюджету проекту). Координацію дій з їх реалізації здійснює Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини