Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 05:00:21

Пройшов інтерактивний молодіжний захід в рамках проекту "Моя країна – Україна, Чернігівщина – її північний кордон"

29.06.2016   16:59Агенцiя

25 червня з нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України, на полігоні 169-го навчального гвардійського центру Сухопутних військ Збройних Сил України «Десна» пройшов інтерактивний молодіжний захід в рамках проекту «Моя країна – Україна, Чернігівщина – її північний кордон».

Учасниками заходу стали близько 40 осіб з яких, активна молодь Чернігівської області, військовослужбовці військово-навчального центру "Десна", члени громадських організацій, учасники АТО разом з дружинами.

Під час заходу відбулась екскурсія по навчальному центру, а також пройшов патріотичний флешмоб з розгортанням національного 33-метрового прапору України за участі близько 100 солдатів строкової служби, які проходять навчання в центрі.

Організаторами проекту є Департамент сім’ї, молоді та спорту спільно з громадською організацією «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».