Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:55:48

Забезпечення доступу до публічної інформації Чернігівською місцевою прокуратурою

29.06.2016   09:34

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та наказу Генерального прокурора України від 30.12.2015 № 430 «Про організацію діяльності органів прокуратури України з особистого прийому, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації» Чернігівською місцевою прокуратурою вживалися заходи, спрямовані на забезпечення права кожного на інформацію.

Протягом першого півріччя 2016 року Чернігівською місцевою прокуратурою розглянуто 18 запитів на інформацію, з них на 9 надано інформацію, на інші 9 - надано роз’яснення. Запити здебільш стосувалися питань досудового розслідування – 14 запитів, 3 запити з питань організаційно-розпорядчої діяльності, 1 – з кадрових питань.
Всі інформаційні запити вирішено протягом строку, встановленого Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації у Чернігівській місцевій прокуратурі проводиться в приймальні громадян на першому поверсі приміщення Чернігівської місцевої прокуратури за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 1.

Робота із запитувачами проводиться у робочий час відповідно до графіку прийому запитувачів інформації у Чернігівській місцевій прокуратурі з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00  до 16:45, перерва на обід з 13:00 до 13:45.

Запити на інформацію можна подати: по тел/факс – 67-41-02, поштою (за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 1), електронною поштою – chernigiv.prok@gmail.com, на особистому прийомі в приміщенні прокуратури.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».