Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 00:03:15

Громадськість прагне визначити точні межі РЛП "Ялівщина"

17.06.2016   10:12Агенцiя

На черговому засіданні робочої групи з моніторингу діяльності та підготовки пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» гаряча дискусія традиційно розгорнулася навколо меж РЛП.

Учасники засідання намагалися визначити, які ж саме об’єкти опинилися на території ландшафтного парку, а які залишилися за його межами.

Голова робочої групи Тамара Петрова акцентувала на тому, що засідання робочої групи організовано згідно доручення голови облдержадміністрації, але проект створення РЛП з визначенням його меж так і не був наданий на розгляд громадськості. Натомість громадськість була ознайомлена з графічним зображенням проекту землеустрою, який було презентовано в облдержадміністрації 6 червня та розміщено на веб-сайті Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Зауваження щодо проекту землеустрою стосувались доцільності включення до території РЛП ділянок надто далеких від Ялівщини та щодо необхідності громадського обговорення доцільності включення до території РЛП спірних ділянок.

Емоційно обговорювалось питання, чи увійшли до території РЛП деякі вулиці, наприклад, Стрілецька. Громадські активісти, не включені до складу робочої групи, наполягають на тому, що через створення РЛП можуть постраждати мешканці цього мікрорайону: якщо їх приватні житлові й господарчі будівлі, присадибні ділянки опиняться на території парку, господарі не зможуть сповна ними розпоряджатися.

В результаті дискусії згоди так і не було досягнуто. Кожен залишився при своїй думці.

Наприкінці засідання члени робочої групи вирішили звернутися до Чернігівського міського голови з проханням надати їй висновки, зроблені міськими управлінням архітектури та містобудування та управлінням земельних ресурсів, щодо проекту землеустрою по організації і встановленню меж території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».
 

Останні новини Чернігівщини

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини