Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 05:32:08

Відбувся тренінг "Організаційні та правові засади діяльності регіональних ландшафтних парків в сучасних умовах"

27.05.2016   15:05

26 травня заступник голови обласної ради Арсен Дідур взяв участь у підведенні підсумків навчального тренінгу «Організаційні та правові засади діяльності регіональних ландшафтних парків в сучасних умовах» проекту Європейського Союзу «ClimaEast»: Збереження та стале використання торфовищ», який проходив протягом тижня у м. Новгород-Сіверський.

Учасники розглянули та обговорили історичні віхи, сучасний стан та проблеми розвитку заповідної справи, загальну характеристику законодавчої бази в галузі охорони природи, моделі адміністрації регіонально-ландшафтних парків, їх роль у розвитку регіонів в сучасних умовах, організацію та проведення рекреаційних та еколого-освітніх заходів на території РЛП, створення рекреаційної інфраструктури та інше.

Звертаючись до присутніх, Арсен Дідур подякував за проведення такого важливого і потрібного для екологічної спільноти та жителів громад нашої області навчального тренінгу. Адже підвищення кваліфікації співробітників природоохоронних установ, обмін досвідом із колегами та корисні консультації фахівців природоохоронної сфери – один із дієвих кроків до вирішення нагальних питань, які виникають у роботі РЛП. Керівник висловив переконання, що завдяки спільним зусиллям менеджерів проекту ЄС «ClimaEast», місцевої влади та представників громадськості вдасться зробити реальні кроки на шляху покращання стану довкілля Чернігівщини, впроваджуючи європейські екологічні стандарти.

На завершення учасники навчального тренінгу «Організаційні та правові засади діяльності регіональних ландшафтних парків в сучасних умовах» отримали відповідні сертифікати.

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини