Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 15:02:51

Зустріч з представниками ветеранських організацій, спілки воїнів-інтернаціоналістів та учасниками АТО

07.05.2016   08:17Агенцiя

6 травня, в обласній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва області й міста з представниками ветеранських організацій, спілки воїнів-інтернаціоналістів та учасниками АТО.

У стінах облдержадміністрації напередодні Дня пам'яті й примирення, який відзначається 8-го травня, і Дня перемоги над нацизмом зустрілися владці, ветерани Другої світової війни, Афганістану, антитерористичної операції, представники спілки в’язнів-жертв нацизму, Інституту національної пам’яті.

Протягом майже двох годин тривало живе спілкування, в ході якого зі словами вдячності до ветеранів звернулися ініціатор і модератор зустрічі – голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, а також перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Слово також мали голова Чернігівської обласної організації ветеранів України Анатолій Іванович Москаленко, учасник бойових дій Другої світової війни Костянтин Васильович Каземиров, голова Чернігівського обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Ніна Володимирівна Зубок, заступник голови Чернігівського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Анатолій Володимирович Кирилюк, представник Українського інституту національної пам’яті в Чернігівській області Сергій Володимирович Бутко, голова Чернігівської міської організації ветеранів України Ірина Миколаївна Четвертак і завідувач сектору в Чернігівській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, голова ради громадської організації «Щит 41» Альберт Іванович Черешко.

Результатом зустрічі стало підписання документу, який визначає домовленості між органами влади й місцевого самоврядування та ветеранськими організаціями – угоди «Про співпрацю щодо національно-патріотичного виховання молоді». Текст багатосторонньої угоди був скріплений підписами Куліча В. П., Мельничука В.М., Атрошенка В. А., Москаленка А. І., Кирилюка А. В., та Черешка А. І. За словами організаторів зустрічі, угода є відкритою до підписання всіма охочими представниками органів місцевого самоврядування.

Звертаючись до учасників зібрання, Валентин Мельничук відзначив, що Україні у Другій світовій війні випала героїчна і водночас надзвичайно трагічна роль.
- Наш народ зробив визначний внесок у боротьбу за визволення Європи. За підрахунками різних істориків втрати цивільного населення, військових оцінюються у діапазоні від 6 до 12 мільйонів людей. Ми ніколи не забудемо, яку непомірно високу ціну заплатили українці за перемогу і мир та не дозволимо нікому переписувати історію нашого народу, применшити подвиг наших батьків, дідів. Правда про мужність і звитягу наших воїнів навіки закарбувалась золотими літерами в українській військовій історії.

Своїми роздумами про патріотичне виховання, спогадами про складні воєнні роки і життєві випробування поділилися учасник бойових дій Другої світової війни Костянтин Каземиров, голова обласного відділення Української спілки в'язнів-жертв нацизму Ніна Зубок, заступник голови обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Анатолій Кирилюк, представник Українського інституту національної пам'яті у Чернігівській області Сергій Бутко, голова Чернігівської міської організації ветеранів України Ірина Четвертак та голова ради громадської організації «Щит 41» Альберт Черешко.

Фінальним акордом зустрічі стало підписання Угоди про співпрацю щодо національно-патріотичного виховання молоді між обласною державною адміністрацією, обласною радою, Чернігівською міською радою та обласною організацією ветеранів України, обласним відділенням Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), громадською організацією «Щит 41».

Цим документом учасники заходу засвідчили свою готовність формувати національно свідоме, патріотично налаштоване молоде покоління, яке буде вболівати за свою країну, бажатиме учитись і працювати для її розвитку як суверенної країни з європейськими цінностями.
 
На завершення зустрічі присутніх ветеранів привітали учні чернігівської загальноосвітньої школи № 29.
Присутнім було представлено тематичну концерту програму у виконанні солістів Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:40

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини