Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 07:25:25

Прокуратурою розпочато досудове розслідування за фактом недбалості службових осіб управління земельних ресурсів

18.03.2016   10:37Агенцiя

Прокуратурою області 16.03.2016 розпочато кримінальне провадження за фактом службової недбалості працівників управління земельних ресурсів у м. Чернігові при передачі у власність земельних ділянок членам садівничого товариства (ч. 1 ст. 367 КК України).

Як встановлено, службові особи управління надали позитивні висновки  про відповідність технічної документації 9 земельних ділянок вимогам Земельного кодексу України, що стало підставою отримання членами товариства державних актів.

Однак до загальної площі переданих у власність земель протиправно включено не тільки ділянки садового товариства, а й землі лісового фонду, надані рішенням Чернігівської облради у 2001 році ДП «Чернігіврайагролісгосп» для ведення лісового господарства на праві постійного користування. Погодження зазначеним підприємством на вилучення земельних ділянок лісу з постійного користування не надавалися, рішення щодо їх виводу з лісового фонду не приймалися.

Згідно з Лісовим кодексом України ліси, які знаходяться в межах території України, є об’єктом права власності Українського народу та національним багатством України.

Діями службових осіб управління земельних ресурсів у м. Чернігові щодо неналежної перевірки поданої технічної документації та погодження надання у власність земельних ділянок завдано істотну шкоду інтересам держави.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснює Чернігівський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області, процесуальне керівництво – Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків 15:19

Загалом з Чернігівщини, згідно планового завдання, на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань відправили понад 470 призовників.

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах 14:57

За підтримки міжнародних партнерів Суспільне розпочало дослідження аудиторії в регіонах, щоб оцінити власні програми регіонального мовлення та їхню відповідність запитам аудиторії.

Антимонопольним комітетом накладено на

Антимонопольним комітетом накладено на "Чернігівгаз" штраф - 13 млн грн 14:40

АМКУ оштрафував 16 облгазів на 278 млн грн та зобов’язав порушників здійснити перерахунок побутовим споживача.

Названі переможці

Названі переможці "Футбольної Сіверщини – 2019" 14:28

Головна футбольна подія року, в рамках якої вшанували кращих представників чернігівського футболу - "Футбольна Сіверщина – 2019" відбулась 11 грудня.

Восьмі

Восьмі "Розумовські зустрічі" зібрали експертів з усієї України та із закордону 14:17

Близько 80 науковців, освітян, представників органів влади, громадськості, в тому числі з Білорусі, Польщі, США та різних куточків України зібралися сьогодні у Чернігові на традиційну міжнародну науково-практичну конференцію «Розумовські зустрічі».