Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:54:47

Засудженим у Менській колонії розказали про ВІЛ та надали рекомендації

18.03.2016   10:24Агенцiя

ВІЛ-інфікованим засудженим Менської виправної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 91) надали медичну допомогу

З метою надання, консультації та призначення антиретровірусної терапії засудженим Менської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області (№ 91) до установи було організовано виїзд медичних фахівців.

Лікар-інфекціоніст «Обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом» Олександр Троценко, завідувач інфекційним відділенням Менської центральної районної лікарні Лідія Мартиненко та представники Всеукраїнської мережі «Люди, які живуть з ВІЛ» надали засудженим чоловікам консультативну допомогу та перевірили діяльність виправного закладу щодо організації консультування та лікування ВІЛ в установі.

Пацієнтам, які потребували допомоги, було надано рекомендації та призначено антиретровірусну терапію.
«Дехто вважає, що проблема захворюваності на ВІЛ/СНІД стосується лише вразливих верств населення, але це не так, захворіти може й успішна людина. Проводячи подібні медичні консультації ми сподіваємось допомогти засудженим повернутися до нормального життя, зберегти їх повноцінне та якісне здоров`я та подовжити життя ВІЛ-інфікованої людини», - зазначив в.о. начальника сектору охорони здоров`я управління ДПтС України в Чернігівській області Андрій Ланько.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».