Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 23:55:10

Представники Червоного Хреста України передали військовому госпіталю медичне обладнання, придбане за зібрані кошти громадами з 67 латвійських міст

15.01.2016   13:54Агенцiя

Чернігівський військовий шпиталь поповнив матеріальну базу. Сьогодні за посередництва Товариства червоного хреста до закладу було доставлено сучасне медичне обладнання і медикаменти.

Три апарати штучного дихання, щільова лампа для лікування поранень очей, ліки на суму близько 200 тисяч гривень. Допомоги майже на мільйон гривень надали громади Латвії.

Проект ініційовано Віце-президентом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Наталією Романовою та підтриманий головою делегації Латвії в Конгресі Андрісом Яунсленісом. Очолювана ним Асоціація муніципалітетів Латвії у червні минулого року ухвалила рішення «Про надання допомоги Чернігівському військовому шпиталю». 67 міст Латвії підтримали проект і перерахували кошти на відповідний рахунок Товариства червоного хреста Латвії. На ці кошти й було придбано медичне обладнання та передано українському Товариству червоного хреста. Проект підтримувала та супроводжувала Чернігівська обласна державна адміністрація.

Сьогодні обладнання було передане шпиталю. Його встановлення та навчання лікарів здійснює латвійська фірма. Також у рамках програми найближчим часом планується придбання ще двох стерилізаторів для медичного обладнання. Нині, зокрема завдяки підтримці меценатів та закордонних партнерів, Чернігівський військовий шпиталь має сім операційних, укомплектованих усім необхідним обладнанням.

Останні новини Чернігівщини

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини