Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:56:01

Перебування голови ОДА на північному сході Чернігівщини: медицина, освіта, виробництво

18.12.2015   18:06

16 грудня, голова Чернігівської облдержадміністрації, на запрошення нардепа-мажоритарника від 207-го виборчого округу Анатолія Євлахова, відвідав декілька об’єктів на північному сході області. Спільно вони оцінювали стан справ на місцях, спілкувалися з жителями й управлінцями, вибудовували плани розвитку.

Корюківська ЦРЛ не може бути посередньою лікарнею – вона має бути «brilliant», тобто найкраща

Прибувши до Корюківки, голова ОДА Валерій Куліч першочергово попрямував до місцевої лікарні. Вона є своєрідним опорним пунктом надання медичної допомоги жителям декількох районів, тому її стан і повнота забезпечення вкрай важливі для десятків тисяч людей.

Проводячи ознайомчий огляд лікарні, головний лікар ЦРЛ Сергій Пивовар звернув увагу на те, що лікарня має хороший фаховий колектив і завдяки державній підтримці та соціальному партнерству з одним із найбільших підприємств області – Публічним акціонерним товариством «Слов’янські шпалери – КФТП» – більш-менш забезпечена, приміщення посильно ремонтуються і підтримуються в нормальному стані. Проте лікарня відчуває гостру потребу в забезпеченні діагностичним обладнанням і потребує значних капіталовкладень у реконструкцію проблемних ділянок споруди. «Зараз ми готуємо 5 проектів ремонту приміщень і маємо сподівання, що за підтримки обласної та державної влади почнемо їх реалізацію вже наступного року», – сказав головлікар. У свою чергу голова облдержадміністрації Валерій Куліч акцентував увагу на ініціативності управлінців району та конкретних закладів: «При пошуку коштів на реалізацію інфраструктурних проектів надвагоме значення має якість проектів. Тому, якщо на місцях цю роботу буде проведено якісно та оперативно, спільно ми зможемо зрушити справу з місця».

Нардеп-мажоритарник від 207 округу Анатолій Євлахов, який до обрання народним депутатом восени 2014-го працював заступником директора департаменту ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП», у свою чергу підтримав думку голови ОДА і запевнив, що підприємство-партнер не припинятиме допомоги, а він особисто лобіюватиме питання підтримки лікарні на рівні Верховної Ради України. «Ця лікарня не може бути посередньою – вона надто важлива для забезпечення якості життя жителів району і всієї округи. Тому наша задача – зробити її «brilliant», тобто дійсно найкращою», – переконаний нардеп Анатолій Євлахов.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».