Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 23:15:46

Пенсіонери Чернігова жодної заборгованості перед банком "Контракт" не мають

17.11.2015   08:03

У Чернігові наприкінці тижня кілька тисяч пенсіонерів, власників "соціальної картки чернігівця", отримали листи з банку з неправдивою інформацією про кредит у сумі 500 грн. Про це під час прес-конференції повідомив директор-розпорядник Чернігівського обласного благодійного фонду "Наш край" Олександр Люберець.

За його словами, чернігівці отримали копію договору, який нібито укладений з банком "Контракт". У підробленому договорі стверджується, що банк надав власникам соцкартки кредит у розмірі 500 грн під 38 % річних. Повернути кредит вимагають до 1 грудня 2015 року. У разі протермінування плата за кредит зростає до 60 %. Крім того, з громадянина вимагають пеню в розмірі 1 % від суми заборгованості за кожен день протермінування.

О. Любарець назвав такі дії провокацією. Він також зазначив, що проект "соціальна картка чернігівця" започаткований благодійним фондом "Наш край" спільно з Чернігівською міською радою та представниками місцевих торговельних і мереж аптек. Власники карток мають право на знижки у мережах до 5%, а також на безкоштовну юридичну допомогу.

"Вимога повернути неіснуючі кредити ще й із відсотками є шахрайством та здирництвом. Крім того, йдеться про перешкоджання діяльності благодійних організацій, підробку документів та незаконне використання персональних баз даних, за що передбачена кримінальна відповідальність", - пояснив О. Любарець. Представник фонду повідомив, що готує звернення до поліції. Також до правоохоронців можуть звертатися усі, хто отримав такі листи, а фонд надасть юридичний супровід.

Крім того, банк "Контракт", зараз віднесений до категорії неплатоспроможних, поінформував, що ніякий меморандум між банком і міським головою Олександром Соколовим не укладався. "Будь-які листи мешканцям м. Чернігова від імені банку не надсилалися. Підпис голови банку Потапенка І.В, який не працює у структурі з 7 жовтня, є підробленим. Печатка, що стоїть на договорі, ніколи у банку не існувала. Жодного банківського відділення у Чернігові ПАТ Банк "Контракт" не має.

Крім того, стосовно шахрайських дій невідомих осіб відносно ПАТ Банк "Контракт" 16 листопада зареєстрована відповідна заява у Подільському управлінні поліції ГУ Національної поліції м. Києва.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини