Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:36:25

У Чернігівській виправній колонії ув’язнені займатимуться фітнесом

14.03.2012   08:09

Засуджені жінки, які відбувають покарання у колоніях, відтепер матимуть змогу займатись фітнесом прямо у виправних закладах. Стартував соціальний проект під назвою „Повір знову”.

Тренера з фітнесу відвідують ув’язнених у місцях позбавлення волі, проводять спортивні заняття. Першою у списку з дванадцяти таких закладів в Україні стала Чернігівська виправна жіноча колонія №44.

Презентацію проекту провели у залі клубу. Вільних місць не було. Повірити у себе та свої сили пропонують організатори проекту засудженим. Жінка має залишатись гарною завжди і скрізь. Але мета проекту не тільки вдосконалення тіла, головне – моральна підтримка тих, хто майже перестав вірити у себе.

Не важливо, де ти знаходишся – головне не мати грат всередині себе, переконують ув’язнених організатори проекту.

У Чернігівській виправній жіночій колонії сьогодні знаходиться більше 750-ти засуджених жінок. Приблизно третина відбуває покарання за наркотики, ще стільки ж – за крадіжки та грабежі. Тільки 10 відсотків жінок в колонії сидять за тяжкі злочини, такі, як вбивство. Алла Бодюл за гратами вже сім з половиною років. Її стаття – 115-та – це саме вбивство. Жінка каже, розваг у виправних колоніях небагато. Пропозицію зайнятись тут фітнесом сприйняла із захопленням.

Презентація програми фітнесу в жіночій колонії відбувалась емоційно та жваво. Деякі засуджені навіть намагалися повторювати рухи тренерів.

У чернігівському виправному закладі сьогодні 30% засуджених –молоді жінки – від 25-ти до 35-ти років. Це і є потенційні відвідувачки занять фітнесом, впевнено керівництво колонії. Організатори ж проекту вікових обмежень не роблять. Кажуть, будуть раді усім. Тренер з фітнесу до засуджених приходитиме раз на місяць. Цього мало, тому планують виховувати тренерів прямо тут, в колонії.

Засуджена Ірина Дудник танцями захоплюється ще з дитинства. Підтримувати себе у нормальній формі намагається і за бетонним парканом. Дівчина впевнена, що може і сама стати гарним тренером.

Керівництво колонії ідею з фітнесом підтримує. Кажуть, засудженим це піде тільки на користь. Але є проблема із приміщенням – спеціальної зали, де можна проводити спортивні заняття на території виправного закладу, немає.

При бажанні жінки можуть займатись фітнесом і без тренера, запевняє керівництво колонії. Для цього у засуджених є вільний час щодня. Було б бажання.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=1933

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 10:34

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1196 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».