Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 02:18:15

У місті Прилуки відбулося засідання Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України

05.09.2015   10:15

4 вересня поточного року в Прилуцькій міській раді відбулося засідання Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України, на якому були присутні міські, селищні голови Чернігівщини.

У своєму виступі заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук окреслив актуальні проблеми фінансування та життєдіяльності області.

Міський голова м. Прилуки Дмитро Барнаш презентував основні економічно-соціальні аспекти розвитку міста над Удаєм. Також присутні мали можливість переглянути відеоролик про місто.

На зустріч був запрошений керівник групи управління нового проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» Станіслав Терлецький.

Наразі вже визначено учасниками проекту 13 підприємств житлово-комунальної сфери. Прилуцьке підприємство КП «Прилукитепловодопостачання» входить до цього переліку.

Про досягнення у сфері залучення інвестицій та впровадження енергоефективних програм у житлово-комунальну сферу розповіли міський голова м.Мена Федір Фесюн, міський голова м. Чернігів Олександр Соколов та керівник проектів ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Енергоінновація» Сергій Зінченко.

Учасники засідання відвідали ПрАТ «А/Т тютюнова компанія «В.А.Т. – Прилуки» й оглянули блочно-модульні котельні на твердому паливі та резервному газовому опаленні.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».