Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 17:31:31

Прокуратурою вчергове доведено, що охорона лісу від незаконних порубок покладена на постійного лісокористувача

04.09.2015   10:04

Органами прокуратури області в черговий раз доведено в суді наявність підстав для матеріальної відповідальності лісокористувача за незаконну порубку лісу у випадку невстановлення винних осіб.

Так, на території Чернігівського району вздовж залізничної колії Горностаївка-Чернігів невстановленими особами здійснена незаконна порубка 27 дерев породи дуба, якими територіальній громаді заподіяно збитки на суму майже 170 тис. грн.

Цю суму має відшкодувати лісокористувач, який не забезпечив схоронності лісу.

З метою поновлення порушених прав територіальної громади прокуратурою області до Господарського суду міста Києва пред’явлений позов до ДТГО «Південно-Західна залізниця», в користуванні якої перебуває земельна ділянка, де здійснено незаконну порубку лісових насаджень.

Як вже повідомлялося раніше, з позицією прокурора погодився і Вищий господарський суд України при розгляді аналогічних справ, де відповідачами виступали лісогосподарські підприємства.

Отже, як доведено прокурором та підтверджено судом, лісокористувач, згідно з положеннями Лісового кодексу України, мав забезпечити охорону і збереження лісового фонду та не допустити самовільних рубок лісу, що спричиняють матеріальну шкоду лісовому фонду України, який перебуває під охороною держави.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини