Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:11:33

Працівники кримінальної міліції у справах дітей провели профілактичний рейд

29.08.2015   10:16Агенцiя

Оперативники КМСД УМВС в Чернігівській області вирішили власноруч перевірити стан справ у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах.

В ході операції працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС відвідали з перевіркою 11 районів області. Мета – на власні очі побачити як нині живуть сім’ї, які перебувають на обліках служби у справах дітей райдержадміністрацій.

Також оперативники мали встановити наскільки сумлінно працівники КМСД районних відділів внутрішніх справ Чернігівщини виконують свої обов’язки, чи відвідують ці сім’ї, чи контролюють батьків, що зловживають алкоголем чи вчиняють насильство у сім’ї.

Міліціонери цікавилися побутовими умовами, в яких виховуються неповнолітні, їх харчуванням та вихованням, психологічним кліматом у родинах.

Водночас представники обласного апарату мали на меті й надати практичну допомогу працівникам кримінальної міліції у справах дітей міськрайвідділів області та провести профілактичну роботи з сім’ями, особливо для запобігання фактам насильства у сім’ях.

В ході перевірки правоохоронці встановили, що декілька сімей в Менському, Куликівському та Сосницькому районах батьки неналежним чином виконують свої обов’язки, що виражається в непідтримці духовного і морального розвитку дитини. Батьки не вживають заходів до створення належних побутових умов, належного харчування, чим порушують вимоги Закону України «Про охорону дитинства». Враховуючи це, батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Водночас і представникам КМСД згаданих районів необхідно активізувати профілактичну роботу та налагодити взаємодію з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Загалом в ході відпрацювання правоохоронці відвідали 22 сім’ї. Серед них були й такі батьки, що вже взялися за розум і перестали зловживати алкоголем й нині клопочуться про повернення їм дітей, які знаходяться в центрах соціально-психологічної реабілітації.

У свою чергу правоохоронці за підтримки органів влади взялися сприяти у наданні допомоги цим сім’ям. Потреби найрізноманітніші - дрова до опалювального сезону, дитячі речі, провести ремонт помешкання, а комусь і посприяти у працевлаштуванні, надати психолога дитині та підготувати її до школи.

Нині правоохоронці, представники служби у справах дітей райдержадміністрацій та органи місцевого самоврядування відпрацьовують механізми надання сім’ям, що потрапили у складні життєві обставини, дієвих механізмів надання реальної допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.