Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 02:22:40

Чернігівця за продаж наркотиків засуджено до 8 з половиною років позбавлення волі з конфіскацією майна

07.08.2015   15:06Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області доведено в суді вину 30-річного наркоторгівця.

Про його злочинну діяльність до правоохоронних органів неодноразово повідомляли небайдужі громадяни, яких обурювало існування неподалік у міській квартирі осередку збуту наркотиків. Але його власник дуже багато уваги приділяв конспірації своїх незаконних дій. Зокрема, постійно придумував нові хитрі схеми передачі наркотичних засобів, розмовляв з використанням спеціальних слів-шифрів тощо. Через це правоохоронцям знадобився час, аби зібрати прийнятні для суду докази цієї злочинної діяльності.
 
Наркоторгівець був настільки зухвалим і впевненим у бездоганності своєї конспірації, що продовжував торгівлю наркотиками навіть попри те, що менш ніж за два останніх роки двічі притягувався до кримінальної відповідальності за незаконне виготовлення, придбання, та зберігання наркотичних засобів.
Тим не менш, завдяки оперативним заходам, частиною яких були погоджені  прокурором і дозволені судом негласні слідчі дії, факти збуту наркотиків належним чином зафіксовані.
 
Зваживши на зібрані докази, суд визнав цього обвинуваченого винним у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечного наркотичного засобу (опію ацетильованого), вчиненому повторно особою, яка раніше вчиняла аналогічні злочини — за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.
 
Вироком Новозаводського районного суду від 4 серпня його засуджено до 8 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
Санкція ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України — позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».