Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 00:59:56

В Чернігові після інструктажу міліціонери виїхали на виборчі дільниці

24.07.2015   14:25Агенцiя

Після проведення стройового огляду особового складу та інструктажу міліціонери заступили на охорону громадського порядку в Чернігові на виборчих дільницях 205 округу.

Заступники начальники Управління МВС в Чернігівській області ОлександрПотапенко та Роман Пицків провели стройовий огляд з метою перевірки стану форменого одягу, зовнішнього вигляду особового складу та визначення його стройової виправки.

Огляд проводився у зв'язку із заступанням правоохоронців на охорону виборчих дільниць на довиборах у Верховну Раду в Чернігові по 205 округу.

Правоохоронці були ретельно проінструктовані про заходи безпеки при поводженні зі зброєю, відпрацювали алгоритми дій працівників міліції в разі якихсь провокацій на дільниці. Водночас керівництво УМВС нагадало про вимоги щодо ввічливого спілкування з громадянами, представниками ЗМІ, політичних партій, депутатського корпусу і спостерігачами.

Після проведення стройового огляду та інструктажу міліціонери направилися до окружної виборчої комісії, яка з 9:00 вже почала видачу бюлетенів. Наразі правоохоронці забезпечують порядок на ОВК, порушень не зафіксовано. Після отримання бюлетенів правоохоронці разом із членами дільничних виборчих комісій виїхали на дільниці для несення служби.

До 16:00 окружна виборча комісія планує закінчити видачу бюлетенів.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини