Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 03:46:10

Офіційне звернення кабельного оператора ОСНОВАТМ до жителів міста, засобів масової інформації та суб’єктів виборчих перегонів

24.07.2015   11:15Агенцiя

23.07.2015 р. близько 22 год. 18 хв. ретрансляцію телеканалів «Інтер», «1+1» та Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії в мережі кабельного оператора ОСНОВАТМ було раптово припинено. Також було перервано надання послуг мережі передачі даних абонентам певного сегменту мережі. Причиною цього стало пошкодження оптоволоконного кабелю.

В зв’язку з тим, що пошкодження кабелю відбулось в нічний час, спеціалісти компанії не змогли визначити точне місце пошкодження, та продовжили пошуки вранці 24.07.2015р.
Станом на 00 год. 43 хв. ретрансляцію телеканалів «1+1» та «Інтер» було відновлено шляхом організації супутникового прийому відповідних сигналів. Ретрансляція телеканалу Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії була відновлена 24.07.2015р. о 8 год. 30 хв. шляхом організації ефірного прийому.

Сьогодні, 24.07.2015р. близько 07 год. 50 хв. спеціалістами оператора було виявлено місце пошкодження оптичної лінії зв’язку та здійснено виклик представників правоохоронних органів на місце події. Працівниками міліції було зафіксовано факт навмисного пошкодження лінії зв’язку, про що складено відповідний протокол та подано заяву про вчинення злочину.

Відновлювальні роботи було завершено о 10 год. 50 хв.
Вважаємо, що ситуація яка виникла є провокацією та елементом брудних політичних технологій.

Звертаємось до всіх засобів масової інформації та політичних сил з проханням не використовувати інцидент в політичних маніпуляціях суспільною думкою.
Перепрошуємо за незручності та сподіваємося на розуміння та адекватне сприйняття ситуації.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини