Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:26:26

Рада регіонального розвитку передала медикаменти чернігівським військовим в зону АТО

17.06.2015   16:11Агенцiя

Бійці 41-го чернігівського батальйону територіальної оборони сьогодні отримали велику кількість потрібних їм медикаментів у Раді регіонального розвитку Чернігівщини.

До Сергія Березенка звернулися представники Єдиного волонтерського центру та Центру допомоги Армії Андрія Дериземлі з проханням допомогти з ліками для наших військових. Там швидко відреагували, закупили все необхідне та відправили до місця дислокації 41-го батальйону. – До нас звернулася мама бійця, який проходив службу в батальйоні, - розповіла Інна Рязуха, координатор Єдиного волонтерського центру. – Вона і по сьогодні підтримує наших хлопців. З’ясувалося, що через постійну зміну кліматичних умов хлопці часто хворіють, а медикаментів на всіх не вистачає. Ми звернулися до Сергія Березенка по допомогу і дуже швидко вирішили це питання. Машина з ліками уже в дорозі.

У Раді Регіонального розвитку зібрали необхідні противірусні, жарознижуючі та знеболюючі препарати, серед яких: фаніган, німід, седалгін, шлункові краплі, пенталгін та багато іншого. Всього 31 позиція.

За словами бійця 41-го батальйону Альберта, хлопцям дуже потрібні ці ліки. – Там ввечері сиро, в день неймовірна спека. От, напевно, бійці і хворіють. А з нежиттю та температурою багато не повоюєш. Тому ми дуже вдячні, що нам так оперативно допомогли, - розповів військовослужбовець.

Нагадаємо, що Рада Регіонального розвитку області не вперше допомагає чернігівськими бійцями, які воюють на сході. На початку місяця за ініціативи Сергія Березенка військовослужбовці 169-го навчального центру «Десна» отримали необхідні для несення служби в АТО речі: спальники, каримати, літні берці, форму, тактичні рукавиці та окуляри, аптечки та багато іншого. За словами Березенка, підтримка та забезпечення чернігівських військовослужбовців – одні з пріоритетних завдань Ради, які вона буде виконувати і в майбутньому.


Сана Бойко

PR
 

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).