Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 05:01:34

Органи прокуратури області не допустять зростання боргів приватних підприємств перед державою за послуги з тепловодопостачання

17.06.2015   07:07

Господарським судом Чернігівської області 15 червня задоволено черговий позов Прилуцького міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі КП «Прилукитепловодопостачання» про стягнення з приватного підприємства, яке спеціалізується на роздрібній спеціалізованій торгівлі невживаними товарами, заборгованості за надані послуги з тепловодопостачання.

Зазвичай, вказані суб’єкти господарювання, як і це підприємство, понад року не виконують договірних зобов’язань, а борги лише зростають. Водночас, незважаючи на тяжке матеріальне становище, на яке боржники посилаються у суді, жодне з них підприємницької діяльності не припинило і від наданих послуг не відмовилося.

Проте внаслідок вказаних неправомірних дій підприємство, якому Прилуцькою міськрадою надано виключне право щодо вироблення та постачання теплової енергії, гарячої та холодної води в регіоні, не в змозі своєчасно розрахуватися за спожитий природний газ, електричну енергію та витрачає природний газ понад встановленого ліміту. Зазначене призводить до постійного відключення населення та об’єктів соціальної інфраструктури міста (лікарень, навчальних закладів, дитсадків тощо) від тепломережі, зростання соціальної напруги в регіоні.

Виступаючи на захист порушених прав комунального підприємства міжрайонним прокурором з початку цього року пред’явлено до суду позовів на загальну суму понад 100 тис грн, які наразі задоволено.

Робота на даному напрямі триває.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».