Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 20:02:40

Люди, які вклали свої кошти в зведення житла підприємством "Домобудівник", сподіваються це житло отримати. ВІДЕО

22.05.2015   07:53Агенцiя

Довгобуди після більш ніж двох років простою мають будуть здані. Господарський суд області призначив дату затвердження плану санації «Домобудівника» — 10 червня. Це узгоджено з радою кредиторів і з банком, який згоден надати кошти для фінансового оздоровлення підприємства.

Нарешті після стількох років поневірянь – «світло в кінці тунелю», надія, що ми отримаємо житло, каже після засідання господарського суду Олександр Бороденко. І, сподіваємося, такі саме надії мають і інші інвестори-мешканці (це близько ста сімей у Чернігові й Ніжині). Ці люди вклали свої кошти, продавали старі квартири, брали кредити, сподіваючись на нове житло від «Домобудівника». А натомість близько трьох років платять проценти за кредити й живуть у родичів.

Акціонерне товариство «Домобудівник» фінансово неспроможне завершити зведення кількох будинків. І тут може бути два виходи: або ліквідація підприємства, або санація, тобто фінансове оздоровлення.

Для санації потрібен інвестор, наразі він є. Справу розглядає господарський суд області і залежно від рішення банку, який надає кошти, приймає проект санації. Визначений керуючий санацією, зараз це Олександр Бандола. Він каже, що банк готовий надати кошти, буквально вчора надіслав свої пропозиції щодо перебігу фінансового оздоровлення «Домобудівника».

Враховуючи ці пропозиції, треба ще до уточнити проект санації. Суддя поставив вимогу зробити це до 10 червня, а на 17 червня призначив наступне засідання суду, де має бути затверджений план санації. Отже 10 червня може стати визначною датою для сотні сімей, коли припиниться це епопея і буде завершене зведення довгобудів.

ЧОДТРК "Сівер Центр"

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини