Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 жовтня, 17:14:53

Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення не може закупити ліки

12.05.2015   16:37Агенцiя

Як повідомляє «Вісник державних закупівель» Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення" намагався закупити ліки на загальну суму понад півмільйона гривень.

Відповідно до програми "Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" лікарня оголосила тендерні закупівлі по 8 лотам, серед яких: Лот № 1 - лікарські засоби, які застосовуються при захворюваннях травного тракту та порушенні обміну речовин; Лот №2 – плазмозамінники і розчини для перфузії, лікарські засоби, які впливають на кровотворення; Лот №3 – лікарські засоби, які застосовуються при захворюваннях серцево-судинної системи; Лот №4 – лікарські засоби, які містять гормони; Лот №5 – лікарські засоби, які застосовуються при захворюваннях нервової системи; Лот №6 – лікарські засоби, які застосовуються при захворюваннях дихальної системи; Лот №7 – лікарські засоби, які застосовуються для лікування захворювань кістково-м’язової системи; Лот №8 – психотропні лікарські засоби.
 
Але, жодного препарату не було закуплено.

Відповідно до законодавства тендерний комітет 23.04.2015 відмінив торги,  тому що на участь було подано менше двох конкурсних пропозицій.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж 15:21

Упродовж минулої доби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини на чергуванні перебувало 187 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності 14:43

У провадженні Господарського суду Чернігівської області знаходиться справа № 927/94/19 за позовом DTEK HOLDINGS LIMITED (ДТЕК ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД), за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Державної фіскальної служби України, до BLACKBERRY LIMITED (Блекберрі Лімітед) та фізичної особи – підприємця Антоненко Олександра Володимировича про припинення порушення прав інтелектуальної власності.

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО 12:23

З «Оптикою Бога» прийшла до чернігівських студентів письменниця та видавчиня, яка увійшла до ТОП-100 найуспішніших жінок України - Мар’яна Савка. Вона стала однією з учасниць міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври».

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 12:03

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у вересні 2019 р. в області, як і в Україні, становив 100,7%.

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів 11:48

Проекти-переможці цьогорічного голосування в Бюджеті участі оголошені та затверджені робочою групою 15 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини