Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 02:23:20

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

30.04.2015   09:17Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 29 квітня по 08 годину 30 квітня 2015 року.

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 7 пожеж, з яких 3 в житловому секторі, 1 на транспорті, 2 в природних екологічних системах та 1 інша. Вогнем знищено 1 та пошкоджено 3 будівлі, вигоріло 2,1 га території. Причинами пожеж стало: необережне поводження з вогнем, підпал та порушення правил монтажу електромережі.


Виявлення та знищення ВНП:

29.04.2015 року о 15 год. 50 хв. на 34-й км залізничного перегону Бондарівка - Доч, на території Борзнянського району, на відстані 20 м від залізничних колій, було виявлено 1 артилерійський снаряд калібром 88 мм часів ВВв. Місце знахідки вибухонебезпечних предметів охороняється співробітниками Борзнянського РВ УМВС України у Чернігівській області. Знищення ВНП планується здійснити групою розмінування 8 навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України 30 квітня 2015 року.

29.04.2015 року о 22 год. 20 хв. на відкритій території біля с. Черняхівка Ніжинського району було виявлено протитанкову міну та 6 підривників до неї часів ВВв. Місце знахідки вибухонебезпечних предметів охороняється співробітниками Ніжинського М(Р)В УМВС України у Чернігівській області. Знищення ВНП планується здійснити групою піротехнічних робіт У ДСНС України у Чернігівській області 30 квітня 2015 року.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».