Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:35:36

З Чернігівського гарнізону розпочалося практичне впровадження нової системи внутрішнього контролю у військових частинах

29.04.2015   11:38Агенцiя

У Чернігові, під головуванням директора Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міністерства оборони України Марини Бариніної проводиться перший виїзний тренінг-практикум під назвою «Внутрішній контроль: практичні аспекти».

Захід організовано за фінансової підтримки Міністерства оборони Великобританії та Програми НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу.

Слухачами виїзного тренінгу-практикуму стали командири військових частин та установ Чернігівського гарнізону, офіцери й працівники Північно-східного територіального управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю та військові фінансисти.

Розпочинаючи захід, Марина Бариніна зазначила, що пріоритетним завданням Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю сьогодні є забезпечення керівництва Міноборони та Генштабу ЗС України об’єктивною та незалежною інформацією про стан контрольованості фінансових, матеріальних та інших ресурсів, що виділяються на всебічне забезпечення проведення антитерористичної операції, для прийняття управлінських рішень.

— Сьогодні ми розпочали цикл заходів, які присвячені побудові системи внутрішнього контролю у військових частинах, організаціях та установах в різних регіонах України. Наша мета розказати, показати та донести інформацію військовим керівникам як правильно побудувати таку систему, щоб в подальшому, коли прийдуть з перевіркою внутрішні аудитори, ревізори, представники фінансової інспекції чи рахункової палати, було знайдено якомога менше порушень. Саме з Чернігівського гарнізону розпочинається практичне впровадження цієї нової системи. А сам курс, спеціально розроблений компанією Hock Training Ukraine спільно з внутрішніми аудиторами оборонного відомства, — розповіла Марина Бариніна.

Під час заходу присутні розглядають питання, що стосуються досягнення стандартів відповідального управління і внутрішнього контролю, побудови доброчесності та зниження корупційних ризиків, практичного застосування компонентів моделі COSO IC і COSO ERM, процесів закупівель, управління персоналом, комплексним забезпеченням АТО та ремонту і технічного обслуговування військової техніки.
Крім цього, слухачі відпрацьовують ряд практичних завдань.

За інформацією Регіонального медіа-центру МО України (м. Чернігів)

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).