Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 жовтня, 01:13:50

Прокуратура вимагає оплати за землю не менше рівня, встановленого законодавством

21.03.2015   08:54

Прокурором Ічнянського району ініційовано питання приведення у відповідність до вимог законодавства розміру плати за користування землями району, яка сплачується господарюючими суб’єктами.

З квітня минулого року, згідно законодавства, орендна плата має становити 3% вартості землі.

Вивченням стану законності щодо своєчасного внесення змін до договорів оренди землі відповідно до вимог Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» та Податкового кодексу України, установлено, що за укладеним у 2008 році з місцевою адміністрацією договором оренди 167 га сільгоспугідь приватне підприємство за її користування щорічно сплачує до бюджету 17 тис грн.

Пізніше, зважаючи на збільшення вартості землі удвічі, розмір орендної плати за неї зріс майже до 100 тис. грн. Неодноразові вимоги орендодавця привести умови договору у відповідність до закону та збільшити розмір плати орендарем ігнорувались.

Недосягнення сторонами згоди з цих питань стало підставою для звернення прокурора до суду з відповідним позовом про внесення змін до договору за судовим рішенням.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова 15:48

В Україні набирає обертів проект «Випробуй у безпеці», орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц 14:01

Саме це пропонували в Чернігові під час презентації національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group її представники.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:46

З 01.10.2019 р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї 13:43

Уникнути кримінальної відповідальності жителі Чернігівщини можуть в разі звернення до поліції та добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, холодної зброї, набоїв та вибухівки.

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом 13:32

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян за ч.1 ст.259 КК України.