Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:44:59

У Чернігові з'явилась площа Авіаторів

20.03.2015   09:40

Комісія з упорядкування найменувань вулиць м. Чернігова під керівництвом секретаря міської ради Владислава Кухаря на засіданні 19 березня розглянула питання щодо найменування ряду вулиць у м. Чернігові.

Комісія одноголосно прийняла рішення щодо присвоєння найменування "Площа Авіаторів" частині території біля монументу, де розташований макет військового літака МІГ-21 по вулиці Стрілецькій. З відповідним листом до комісії звернувся депутат міської ради Іван Остренко від 26 лютого поточного року.

Комісія також розглянула пропозицію члена Національної Спілки журналістів України Лариси Махіної щодо вшанування пам'яті колишнього керівника Чернігівського штабу "Пошук" полковника Драгунова Володимира Денисовича шляхом перейменування вулиці Промислової у вулицю Драгунова. Під час обговорення цього питання члени комісії висловили думку щодо недоцільності перейменування існуючих назв вулиць, адже виникає багато проблем з переоформлення документів у мешканців міста, організацій і підприємств, які знаходяться на цих вулицях. Комісія схвалила пропозицію перейменувати провулок Лермонтова у вулицю Драгунова, тим більше, що в тому районі (будівля військкомату) раніше була встановлена й пам'ятна дошка на його честь. Втім, вирішено спочатку провести опитування мешканців провулку та вивчити їхню думку.

Наступне питання стосувалось вулиці Текстильників. До комісії надійшло колективне звернення жителів по вул. Текстильників, 11а з пропозицією вшанувати пам'ять Дмитра Полегенька, який загинув під час військових дій у зоні АТО в Луганські області та перейменувати вул. Текстильників у вул. Полегенька. Члени комісії внесли зустрічну пропозицію не порушувати назв вулиць, які склалися історично, а на вшанування пам'яті загиблого воїна встановити пам'ятну дошку на будинку навчального закладу, в якому він навчався: школа № 14 або ліцей деревообробної промисловості.

Крім того, комісія розглянула лист обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки про перейменування однієї з вулиць міста на честь заслуженого артиста України, засновника славнозвісного народного самодіяльного хору "Десна", фронтовика, видатного хормейстера Пашина Леоніда Миколайовича. Комісія підтримала пропозицію взяти до уваги інформацію про видатного діяча Пашина Л.М. та повернутись до розгляду цього питання при найменуванні нових вулиць міста.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 10:34

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1196 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».