Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 12:03:29

Актуальні питання взаємодії органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства обговорено в он-лайн режимі

20.03.2015   09:28Агенцiя

Актуальні питання взаємодії органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства обговорили представники Секретаріату Кабінету Міністрів та громадськості під час експертної зустрічі, що відбулася 19 березня в Комунікативному центрі Уряду.

Участь у дискусії взяли заступник директора Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Наталія Окша, представник Міністерства юстиції України Микола Клижка, заступник голови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень Анастасія Красносільська, голова ради Лабораторії законодавчих ініціатив Ігор Когут, представник Офісу координатора проектів ОБСЄ в Україні Ольга Озерна, представники громадськості та органів виконавчої влади Львівської, Одеської, Полтавської, Харківської та Чернігівської областей.

В он-лайн режимі обговорювалися питання щодо участі громадськості у процесі формування та реалізації державної політики, вирішенні питань місцевого значення, які в свою чергу матимуть відображення у відповідному законопроекті, розробка якого наразі триває.

Громадські експерти у своїх виступах наголошували, зокрема, на необхідності проведення консультацій з громадськістю, долучення громадських організацій до роботи по створенню цього закону на різних етапах.

Від Чернігівщини свої питання та пропозиції щодо заявленої теми запропонували представники громадських організацій, члени Громадської ради при Чернігівській ОДА.

Наталія Проскуріна, голова правління Чернігівської обласної організації Всеукраїнського жіночого народно-демократичного об’єднання «Дія», зауважила на необхідності прийняття цього закону, висловивши побажання для Кабміну не порушувати термін оприлюднення законопроектів, а також визначити відповідальність за не проведення консультацій або виявлені порушення при проходженні консультацій. Крім того були наданні зауваження до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996», зокрема щодо обмеження кількісного складу громадських рад.

Тамара Петрова, голова Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Громадський контроль», зазначила, що закон повинен бути, ІГС Чернігівщини налаштовані на конструктивний діалог влади та громади. При цьому була висловлена думка про певний відсоток недовіри ІГС до Мінюсту та Кабміну у відношенні включення всіх напрацювань громадськості до проекту закону.

Олександр Мужук, голова відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнський комітет народного контролю» в Чернігівській області, зазначив, що вже існує законопроект, розроблений Всеукраїнським комітетом народного контролю, у якому визначено проблематику, методи контролю за діяльністю влади, шляхи співпраці між владою та громадянським суспільством та запропонував обговорити його найближчим часом.

Наприкінці зустрічі експерти зазначили, що здійснено перший етап обговорення майбутнього законопроекту та висловили сподівання, що зустріч в такому форматі не остання.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини