Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:37:24

Банк передав чернігівським даішникам 28 POS-терміналів для безготівкової оплати штрафів

17.03.2015   07:35Агенцiя

Відтепер в Чернігівській області порушники правил дорожнього руху зможуть оплатити штраф на місці своєю банківською карткою.

В Чернігові 16 березня керівництво обласної дирекції «Ощадбанку» в присутності журналістів передало інспекторам дорожньо-патрульної служби термінали для безготівкової оплати штрафів.

Найбільший державний банк раніше вже передав стаціонарним постам ДАІ та екіпажам на найбільших трасах Чернігівщини 5 стаціонарних POS-терміналів (від англ. point of sale - точка продажу), тепер в області функціонує 33 термінали.

Відтепер автовласникам не потрібно стояти в чергах до каси аби сплатити штраф за порушення правил дорожнього руху. У свою чергу бюджет вчасно отримає гроші вже наступного дня після здійснення платежу.

Наявність мобільних POS-терміналів дозволить приймати до оплати всі типи міжнародних банківських карт, включаючи найпоширеніші електронні карти «Visa» та «MasterCard», що значно прискорює проведення операції оплати і скорочує термін відшкодування грошових коштів по проведених операціях.

Зважаючи на транзитний характер області (кордон з Білоруссю та Росією) ця деталь вкрай важлива для комфорту гостей області. Наприклад, гості з білоруського Гомеля облюбували місцеві ринки і супермаркети, але й вони час від часу порушують правила дорожнього руху. Тож автолюбителям більше не потрібно шукати банк чи міняти валюту - POS-термінал полегшує життя і водіям, і автоінспекторам.

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).