Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:51:44

Ніжинською міжрайонною прокуратурою погоджено оголошення підозри чоловіку, який убив свого односельця і закопав труп у підліску

16.03.2015   16:24

У суботу, 15 березня, Ніжинською міжрайонною прокуратурою погоджено оголошення підозри чоловікові, який убив свого односельця і закопав труп у підліску.

Цей злочин, скоєний в ніч з 5 на 6 березня в селі Черняхівка Ніжинського району, правоохоронними органами розкрито позавчора. Завдяки якісному відпрацюванню оперативної інформації про те, що в одному з сіл району безвісті зник місцевий житель, були встановлені обставини скоєння вбивства та особи підозрюваних.

Проведенням першочергових слідчих дій здобуто докази, внаслідок яких зізналися як імовірний вбивця, так і чоловік, який допомагав йому приховувати сліди злочину. За їх показами було знайдено місце, де закопано вбитого, та виявлено його тіло.

За даними слідства, смерть потерпілого настала в результаті значної крововтрати від множинних ножових поранень.

Дії підозрюваного у скоєнні вбивства кваліфікуються за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.

Наразі готується оголошення підозри і його посібнику.

Обоє затримані, вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».