Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 17:15:55

Прокуратурою остаточно доведено в суді вину вбивці чернігівського блогера

16.03.2015   11:32

Прокуратурою Чернігівської області забезпечено участь в апеляційному судовому розгляді кримінального провадження щодо резонансного вбивства в м. Чернігові відомого блогера Олександра Ткаченка.

За скоєння в листопаді 2012 року його вбивства та закінченого замаху на вбивство його товариша вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова від 21 жовтня минулого року до 10 років позбавлення волі засуджений сусід родини Ткаченків, 51-річний Ігор Кошелєв.
На цей вирок захисником була подана апеляційна скарга, у якій оспорювалися кваліфікація злочинів та суворість вироку.

У п’ятницю, 13 березня, завершився розгляд цієї скарги апеляційним судом. Згідно його рішення, скаргу залишено без задоволення, вирок – без змін. З цього моменту вирок набрав законної сили.

Як вже повідомлялося раніше, на підставі представлених прокурором доказів суд при розгляді справи по суті дійшов висновку, що під час скоєння злочинів убивця перебував у стані емоційного напруження, але не в стані фізіологічного афекту. Тобто спланував свої дії, здійснив їх послідовно, осмислено, а не раптово, спонтанно та хаотично.
Зокрема, сукупність доказів підтверджує той факт, що постріли здійснено не зблизька, а зі значної відстані. Тобто не в ході сварки і штовханини, як стверджував обвинувачений, а прицільно зі сходової клітини. Бажаючи поквитатися за нанесені образи, він умисно вимкнув у розподільчому щитку освітлення в квартирі Ткаченка, таким чином виманивши його звідти, та здійснив постріли в нього з мисливського карабіну.

Після цього обвинувачений не залишив місця злочину, а, навпаки, почав переслідувати товариша вбитого, який тікав і ніякої загрози для нього не становив. Достовірно знаючи, що втікач ховається за зачиненими дверима квартири, він з метою умисного вбивства здійснив два постріли крізь ці вхідні двері. З незалежних від обвинуваченого причин жертві спричинено не летальні ушкодження, а поранення середньої тяжкості.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини