Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 10:56:17

Міліція Чернігівщини посилює охорону громадського порядку

18.02.2015   07:52Агенцiя

Через напружену обстановку в зоні АТО керівництво міліції Чернігівщини посилює охорону громадського порядку в області та збільшило кількість піших патрулів у громадських місцях.

Міліція працює в посиленому режимі, створений і цілодобово функціонує оперативний штаб, який координує роботу правоохоронців.

Патрулі складаються з працівників апарату УМВС області, управління боротьби з організованою злочинністю, спеціальної роти судової міліції «Грифон», бійців спецбатальйону «Чернігів», працівників ДАІ, державної служби охорони та кінологів із собаками, натренованими на виявлення вибухівки.

На в'їздах до Чернігова працівники ДАІ спільно з громадськими активістами перевіряють підозрілий автотранспорт на предмет виявлення зброї, вибухівки та інших сильнодіючих речовин. Правоохоронці взяли під охорону стратегічні підприємства та об'єкти життєзабезпечення.

Перед заступанням на службу наряди проходять ретельні інструктажі керівництвом, наголошується увага на дотриманні законності, чемного поводження з громадянами та дотриманні правил особистої безпеки.

Міліція звертається до жителів Чернігова і області проявляти уважність та звертати увагу на залишені в громадських місцях, транспорті та об'єктах життєзабезпечення підозрілих предметах і пакунках, які можуть становити небезпеку для оточуючих.

У всіх випадках потрібно негайно інформувати органи внутрішніх справ за телефоном «гарячої» телефонної лінії - (0462) 619-001, 619-002 або 102. Спільними зусиллями міліції і громадськості ми зможемо зберегти мир і спокій на Придесенні.

Останні новини Чернігівщини

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця 10:10

Влітку в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Щоб опанувати нові методи надання послуг роботодавцям, 18 листопада в Чернігівському обласному центрі зайнятості розпочато дводенний тренінг для фахівців служби зайнятості, які працюватимуть консультантами роботодавців. Навчання проводить доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання 09:39

Питання, які виносяться на розгляд сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада. Пленарне засідання сесії відбудеться 28 листопада.

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області 09:24

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко сьогодні зустрівся з новопризначеним прокурором області Андрієм Парусовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 листопада до 8:00 19 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини