Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:20:52

В ході відпрацювань житлового сектору рятувальники проводять роз’яснювальну роботу, в тому числі щодо протидії терористичній загрозі

16.02.2015   11:35Агенцiя

Рятувальниками Чернігівщини щотижнево здійснюються відпрацювання житлового сектору громадян, в ході чого до населення доводяться основні вимоги правил безпечної поведінки.

Заходи направлені на те, аби привернути увагу мешканців області більш відповідальніше ставитися до власної та безпеки оточуючих, адже ситуація із загибеллю людей під час пожеж залишається невтішною.

З початку року на території області у вогні загинуло 29 громадян. Такий стан справ вимагає від рятувальників, органів влади й місцевого самоврядування вживати дійових профілактично-роз’яснювальних заходів.

Протягом 9-13 лютого співробітники служби «101» у взаємодії із з представниками органів правопорядку, місцевого самоврядування та соціальних служб провели відпрацювання на території 38 населених пунктів. В ході цієї роботи зверталась увага на протипожежний стан приладів опалення та електромереж у помешканнях непрацюючої категорії населення. В першу чергу, профілактичними оглядами були охоплені житлові будинки самотніх громадян  похилого віку, інвалідів, багатодітних та неблагонадійних родин.

Зважаючи на те, що на території області введено режим підвищеної готовності, рятувальники окремо доводили до населення заходи безпеки при виникненні надзвичайних ситуацій під час терористичної загрози та воєнних дій, а також вручали тематичні пам’ятки й листівки.

Крім того, надані необхідні профілактично-роз’яснювальні матеріали для поновлення інформаційних куточків у консультаційних пунктах при сільських, селищних радах, житлово-комунальних організаціях тощо.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.