Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 01:55:26

"Згуртувати небайдужих до чужого горя"

14.02.2015   13:16Агенцiя

Чернігівська обласна організація Червоного хреста з 26 лютого по 26 березня 2015 року проводить в області місячник по боротьбі з туберкульозом під гаслом «Згуртувати небайдужих до чужого горя».

Мета заходу — активна участь у протидії захворюванню на туберкульоз шляхом поліпшення умов життя, надання адресної матеріальної і натуральної допомоги хворим, формування у суспільстві толерантного ставлення до осіб, хворих на туберкульоз та підвищення рівня поінформованості населення області з питань запобігання захворюванню.

Під час місячника червонохрестівці, волонтери збиратимуть кошти, одяг, взуття, засоби гігієни, постільну білизну, продукти харчування та медикаменти для надання адресної допомоги хворим на туберкульоз та громадянам з групи ризику, особливо з числа людей, які переміщуються з зони проведення АТО.

Окрім того, спільно з протитуберкульозними закладами, зацікавленими громадськими організаціями будуть організовані зустрічі, круглі столи, тематичні лекції, бесіди тощо.

Чернігівська обласна організація Червоного хреста звертається до всіх небайдужих громадян з проханням — підтримати ініціативу проведення місячника по боротьбі з туберкульозом та взяти активну участь у його заходах.

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини