Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 16:19:03

Чернігівські міські електромережі очолив Олександр Кузнецов

11.02.2015   10:32

Чернігівські міські електромережі очолив Олександр КузнецовСьогодні Голова Правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач представив колективу Чернігівських міських електричних мереж нового керівника – Олександра Кузнецова.

Голова Правління подякував за роботу попередньому керівникові ЧнМЕМ Віктору Степанцю, який віднині працюватиме заступником директора та висловив надію, що його досвід роботи і надалі сприятиме розвитку міських електромереж.

Крім того Володимир Ткач запевнив працівників, що кадрові зміни, які сьогодні відбуваються в Товаристві, направлені на те, щоб змінити ситуацію на краще у взаємовідносинах зі споживачами, громадськістю та бізнесом.

В даний час підприємство націлене на підвищення надійності енергозабезпечення обласного центру та прискорення темпів реалізації інвестиційної програми в частині модернізації електромереж.


Довідка:
Олександр Васильович Кузнецов, 1971 року народження. Пройшов усі сходинки службової драбини від електромонтера Південного РЕМ Одеського підприємства електромереж (1989) , електромонтажника силових мереж та енергоустановок, майстра до технічного директора, а згодом директора ТОВ ЕК «Південні регіональні електромережі» (2005-2010), керівника Ровеньківського району електромереж Луганського енергетичного об‘єднання (2012-2013), керівника Західного РЕМ (2013-2015).
З 05 лютого 2015 року – директор Чернігівських міських електромереж ПАТ «Чернігівобленерго».

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.