Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 листопада, 07:31:18

Врятуй рибу! Прорубай їй ополонку

24.01.2015   14:09Агенцiя

Від задухи на озерах та річках області гине риба. Нещодавно від лютої смерті рибінспектори Чернігівщини рятували живність в озері Магістратське.

Попри те, що зима здається теплою, водорості під кригою починають перегнивати, забираючи при цьому останній кисень, яким дихають риби.

Співробітники «Чернігівдержрибоохорони» закликають громадян прорубувати ополонки на річках та озерах Чернігівщини і в такий спосіб вберегти живі створіння від вимирання.

На тому ж озері Магістратське, яке розташоване неподалік від Чернігова, під кригою можна побачити безліч дохлої риби. Рибінспектори говорять, що води у цьому році мало, тому, відповідно, недостатньо й кисню під кригою.

Якщо ми хочемо бачити річкову рибу на нашому столі, а не на ілюстраціях у книжках, необхідно допомагати працівникам «Чернігівдержрибоохорони». Насправді прорубати ополонку на озері не так вже і складно.

Не вистачить у рибінспекторів ані транспорту, ані бензину, ані людей, аби розламати лід на всіх озерах та річках нашої області. Лише разом із громадськістю Чернігівщини рибінспекція зможе допомогти рибі перезимувати цю зиму.

Останні новини Чернігівщини

20 листопада - Всесвітній день дитини

20 листопада - Всесвітній день дитини 07:29

Людство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН про права дитини. У всьому світі, в середньому жінка народжує приблизно 6,89 дітей. Найвищий рівень народжуваності в Нігері, де жінки народжують в середньому 7,58 дітей. Найнижчий в Сінгапурі - 0,8 дитини на одну жінку.

Анекдот вихідного дня. Гарного настрою!

Анекдот вихідного дня. Гарного настрою! 13:46

В гости надо ходить исключительно с пустыми руками. Чтобы ничего не помешало горячо обнять хозяев дорогих.

Топ-100 українських скоромовок

Топ-100 українських скоромовок 13:15

Спробуйте прочитати ці скоромовки швидко-швидко:

Гороскоп на наступний тиждень 20-26 листопада

Гороскоп на наступний тиждень 20-26 листопада 13:01

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 20 по 26 листопада 2017 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини