Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 грудня, 03:38:12

Перший український храм у Щорсі

12.01.2015   09:31

Різдвяні свята громада Української православної церкви Київського патріархату міста Щорс вперше служила у власному храмі. Його зведено менше, ніж за рік, повідомляє Василь Чепурний.

"Такий у нас священик шебутний, що все йому вдається, - розповідає член громади Любов Удод. - І в Камці служить, і в Хотуничах у нас є громада. А в селі Старі Боровичі, де він поселився з дружиною, коли люди побачили, що він з бідних грошей старається не брати - люди перейшли з московського патріархату і тепер там також Київський патріархат".

Будівництво Спасо- Преображенської церкви у Щорсі ведеться швидкими темпами завдяки допомозі місцевих підприємців та Патріарха Київського і всієї Руси - України Філарета, який дав гроші на купівлю земельної ділянки. Активну допомогу надає осередок Товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка на чолі з Сергієм Шумським. Храм - у традиційних українських кольорах: дах синій, а стіни - жовті.

Настоятель отець Андрій уже заклав будівництво церкви і в місті Городня. Таким чином, за останній рік у прикордонних з Росією районах з'явилися нові українські парафії.

Освячення Спасо- Преображенського храму у неперейменованому місті Щорсі (історична назва - Сновськ) планується ближчим часом.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини