Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 00:55:37

Напередодні реформування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування

26.12.2014   08:01Агенцiя

Відбулася нарада директорів міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

25 грудня відбулася нарада директорів міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на якій було розглянуто низку питань, зокрема: про підсумки комплексної ревізії обласного відділення, яка проводилася у листопаді – грудні Виконавчою дирекцією Фонду, прийняття звітності від страхувальників та підготовку фінансової звітності за 2014 рік, практику ведення договірної роботи міжрайонними та міською виконавчими дирекціями відділення, актуальні питання співпраці з територіальними лікувально-профілактичними закладами області по контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності, висвітлення діяльності відділення Фонду у засобах масової інформації Чернігівщини.

Відкриваючи нараду, директор виконавчої дирекції обласного відділення Фонду Савич П.І., розповів про підсумки роботи відділення у 2014 році, зазначивши, що не дивлячись на складну суспільно – політичну ситуацію в державі, забезпечено виконання завдань по всіх напрямках роботи, у тому числі, проведено виплати матеріального забезпечення застрахованих осіб та забезпечено надання соціальних послуг. Водночас проведено масштабну оздоровчу кампанію. Так, на фінансування оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення влітку поточного року використано 18 447 715,00 грн. У порівнянні з 2013 роком коштів використано на 8 448 045,90 грн. або на 84,5 % більше. Оздоровлено 8 494 дитини.
Про підсумки комплексної ревізії обласного відділення, яка проводилася у листопаді – грудні Виконавчою дирекцією Фонду, розповів заступник директора С.А.Носовець.

В ході наради обговорено і питання роботи в умовах очікуваного реформування системи загальнообов’язкового соціального страхування в Україні.

Засідання пройшло під головуванням директора виконавчої дирекції обласного відділення Фонду Савича П.І.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини