Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 12:33:03

У Чернігові волонтери подарували військовим випробувачам водолазне спорядження

02.12.2014   13:42

Фахівці Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України, який у зв’язку з тимчасовою окупацією АР Крим передислоковано з Феодосії до Чернігова, отримали обладнання, що дозволить на якісно новому рівні проводити наукову і практичну діяльність під водою.

Групою людей, які небайдужі до проблем сьогодення та до стану справ у Збройних Силах України, Центру безповоротно було надано два комплекти легководолазного спорядження відкритої схеми дихання військового призначення виробництва ФРН та Швеції.

Діяльність Центру пов'язана, серед іншого, з виконанням науково-дослідних, випробувальних і експериментальних робіт під водою та з проведенням водолазної підготовки особового складу випробувачів Центру й інструкторського складу підрозділів Сил спеціального призначення, Високомобільних десантних військ та фахівців пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби авіації Збройних Сил України.

- Означені засоби забезпечення підводної діяльності є типом озброєння та військової техніки, що потрібні Центру для виконання завдань за призначенням, - розповідає заступник начальника Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України з наукової роботи полковник Володимир Дмітрієв, - І ми щиро вдячні найкращим представникам громади, об’єднаних Сергієм Притулою, за допомогу у вирішенні питань забезпечення такими необхідними для нас засобами.

Відновлення складу засобів забезпечення підводної діяльності є прикладом вирішення проблеми, яка стала актуальною через терористичні атаки в зоні проведення АТО на об'єкти інфраструктури, зокрема й ті, що знаходяться на воді. Ліквідація браку засобів для підводної діяльності військового призначення повинна вирішити проблему реагування на факти підриву мостів, затоплення боєприпасів та вибухівки у водоймах і кар'єрах, тощо.

Останні новини Чернігівщини

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології 12:18

Про формування планів протиепізоотичних заходів профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2020 рік з використанням спеціального програмного забезпечення та активізацію процесу ідентифікації і реєстрації тварин йшлося під час наради в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:59

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 листопада до 8:00 20 листопада 2019 року.

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн 08:37

Місто Чернігів з початку наступного року встановлює мінімальні зарплати з нарахуваннями для всіх категорій працівників – що на комунальних підприємствах, що в бюджетній сфері – на рівні 5 з половиною тисяч гривень.

Розпочато розробку Почесної відзнаки жителів та уродженців області

Розпочато розробку Почесної відзнаки жителів та уродженців області 08:22

19 листопада відбулося засідання робочої групи з розробки та заснування Почесної відзнаки Чернігівської обласної ради жителів та уродженців області, які взяли участь у захисті незалежності, територіальної цілісності і суверенітету України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини