Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 11:48:49

Громада Чернігівщини не залишить своїх захисників без допомоги

25.11.2014   08:19

Ситуацію з відправкою 41-го мотопіхотного батальйону в зону проведення АТО, що сколихнула чернігівську громаду минулого тижня, вдалося вирішити.

Учора бійці цього батальйону разом із технікою, запасом палива та харчів вирушили виконувати бойове завдання на схід країни. Про це повідомив представникам засобів масової інформації керівник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України в Чернігові Вадим Мисник 24 листопада під час чергового брифінгу в облдержадміністрації.

- Після виведення на ротацію батальйони територіальної оборони були переформатовані у мотопіхотні. Відтоді батальйони стали повноцінними одиницями Збройних Сил України з іншими функціями та завданнями, - зазначив Вадим Мисник.

Під час півторамісячного перебування в 169-у навчальному центру сухопутних військ, за його словами, бійці мали відпочити, відремонтувати понівечену техніку і в потрібний час знову відбути для виконання бойового завдання на схід країни. На жаль, процес формування залізничного ешелону та завантаження всього необхідного для батальйону затягнулися. Також проявилась нездатність командуючого складу батальйону і вищого керівництва вирішувати організаційні питання, зокрема, гарячого харчування для бійців, дров для опалення вагонів, забезпечення питною водою тощо. Але, хто і на якому рівні допустив службову недбалість - встановить військова прокуратура. Наразі ж проводиться службове розслідування.

- Завдяки злагодженим діям волонтерів, влади, управління ДСНС в області вдалося вирішити всі проблемні питання. Зокрема, було організовано гаряче харчування для бійців, підвіз дров для опалення вагонів. Силами ДСНС було розгорнуто намет, польова кухня та водонагрівальний автомобіль, - повідомив директор Департаменту з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Сергій Болдирев.

За кошти обласного бюджету для бійців батальйону було придбано велику кількість одягу, обладнання та спорядження.

Крім цього, протягом останніх двох днів Міністерство оборони України доукомплектувало 41-й мотопіхотний батальйон військовою технікою, генераторами, пально-мастильними матеріалами, зимовим одягом, бронежилетами 4-го ступеню захисту, боєприпасами та стрілецькою зброєю.

Для того, щоб у подальшому уникнути таких неприємних ситуацій, за інформацією представниці «Єдиного волонтерського центру» Ірини Березинець, волонтери планують інспектувати кожне відправлення в зону АТО наших вояків, щоб пересвідчитися, чи всім необхідним вони забезпечені. Адже бійці, за її словами, й надалі потребують допомоги і сподіваються на нашу підтримку.

На їх думку, не менш важливим для вояків, які побували в зоні АТО, є питання надання їм психологічної допомоги. А щоб ця допомога була так би мовити адресною, запропонували долучати до цього студентів Чернігівського національного педагогічного університету.

Актуальними на сьогодні залишаються питання надання підтримки, допомоги сім’ям загиблих військових. Для цього обласна державна адміністрація разом з волонтерами планує провести в грудні захід, спрямований на розв’язання психологічних та юридичних проблем рідних та близьких героїв, які захищали територіальну цілісність нашої держави.

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини