Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:29:12

На Чернігівщині найвищий показник ліжкового фонду медичних закладів

28.10.2014   07:49

Про це повідомив начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш, на щотижневому брифінгу в облдержадміністрації.

Станом на 1 жовтня ліжковий фонд закладів охорони здоров’я Чернігівської області становить понад 11 тисяч місць. У поточному році скорочено 212, а перепрофільовано 145 ліжок. Скорочення відбувається через зменшення населення.

— Напружена суспільно-політична ситуація в країні вплинула і на сферу охорони здоров’я. Зокрема, через коливання курсу валют, Міністерству охорони здоров’я технічно складно робити закупівлю необхідних імпортних медикаментів. Виникає проблема і з тендерними угодами,— каже Петро Гармаш.— Та, не зважаючи на все це, медична галузь області ефективно працює. Уже надійшли препарати для лікування дитячої онкології на суму півмільйона гривень. Підтримуються існуючі спеціалізовані програми. Закладами охорони здоров’я області отримано медичного обладнання та апаратури на загальну суму понад 5 мільйонів гривень. У тому числі близько 351 тисячі гривень — кошти місцевого бюджету, все інше — спецкошти та благодійна допомога.

Значно поліпшило якість та швидкість надання медичних послуг отримання у поточному році 38-и спеціалізованих автомобілів. Все інше — спецкошти та благодійна допомога.

На виконання обласної програми «Енергозбереження Чернігівської області на 2009-2015 роки» у поточному році в закладах охорони здоров’я здійснено часткову заміну ламп розжарювання на економічні, замінено вікна.

Також, за кошти інвесторів, 57% медичних закладів (здебільшого ФАП-и та амбулаторії) переведено на альтернативні види палива. У планах — використання твердого палива і в обласному протитуберкульозному диспансері.
 

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини