Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 10:54:06

Випробувано новітні системи бортового захисту літальних апаратів від враження зенітними ракетними комплексами

25.10.2014   08:21

Фахівці Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України (м. Чернігів) впродовж двох місяців провели низку випробувань на запорізьких підприємствах військо-промислового комплексу АТ «Мотор Січ» та ДП «МіГремонт», де модернізується військова техніка, яка задіяна в зоні АТО.

- Метою роботи спеціалістів нашого центру було обладнання надійними системами бортового захисту літальних апаратів - штурмовика Су-25УБМ1К та вертольоту Мі-8МСБ-В, на потребу вітчизняних Повітряних Сил, - зазначив начальник Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України (м. Чернігів), доктор технічних наук, полковник Володимир Башинський.

Так, на Мі-8МСБ-В (АТ «Мотор Січ») встановлено комплекс активного захисту «Адрос» (НВФ «Адрон»). Зокрема, станція оптико-електронного пригнічення (ОЕП) «Адрос», забезпечує високоефективний активний захист вертольота від керованих ракет з інфрачервоними головками самонаведення різних типів. Вона здатна відводити випущені по ньому керовані ракети з траєкторії їхнього польоту з подальшим зривом супроводження через помилку наведення в контурі керованої ракети, що поступово збільшується. При цьому станція не вимагає інформації про тип та частоту роботи інфрачервоної головки самонаведення ракети, а також наявності системи виявлення пусків ракет.

Крім цього, комбінований прилад створення перешкод «Адрос» КУВ 26–50 захищає вертоліт завдяки пасивних перешкод.

Розробники також передбачили і захист вертольота від ракет з тепловими головками самонаведення. Для цього був встановлений екранно-вихлопний прилад АШ-01В, який підвішується до гвинтокрила з обох боків неподалік вихлопних патрубків двигунів. Ця функція здійснюється завдяки екрануванню інфрачервоного випромінювання, яке створюють нагріті частини вихлопних трактів двигунів, а також шляхом зниження температури та зміни напряму виходу газів.

Штурмовик Су-25УБМ1К (ДП «МіГремонт») обладнано комбінованим приладом створення перешкод «Адрос» КУВ 26–50. Він призначений для розміщення та викидання з одного приладу хибних теплових цілей та протирадіолокаційних пасивних перешкод калібру 26 та 50 міліметрів. Це призводить до дезорієнтації ракет, випущених по вертольоту.

Днями, перебуваючи з робочим візитом на запорізьких підприємствах військо-промислового комплексу, Президент України Петро Порошенко відзначив необхідність впровадження цих новітніх розробок, які значно підвищать захист літальних апаратів від зенітних ракетних комплексів різної модифікації.
 

Останні новини Чернігівщини

До уваги пасажирів. На час перекриття вносяться тимчасові зміни в роботу громадського транспорту 10:45

З 8 год 00 хв,19.07.2019 по 20.07.2019 перекриття проїзної частини для ремонту дорожнього покриття по вулиці Генерала Бєлова та вул. Кільцевій від перехрестя з вул. Генерала Белова до перехрестя з вул. Генерала Пухова та вул. Кільцевій.

Концерт оркестру “Філармонія” з японськими піаністами - фінал 75 філармонійного сезону

Концерт оркестру “Філармонія” з японськими піаністами - фінал 75 філармонійного сезону 10:40

Великим концертом Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” з обдарованою молоддю світу 17 липня закрився 75 сезон в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

Проект #OlympicLab завітав до дитячого оздоровчого закладу

Проект #OlympicLab завітав до дитячого оздоровчого закладу "Веселка" Варвинського району 10:16

В рамках проекту #OlympicLab презентували напрям «Чат з чемпіонами та лідерські навички».

За межами Чернігівської області голосуватимуть 2961 виборець

За межами Чернігівської області голосуватимуть 2961 виборець 09:49

На Чернігівщині місце голосування на позачергових виборах до парламенту тимчасово змінили 6364 громадян, на що вказує Державний реєстр виборців. Скористалися такою можливістю до 15 липня на 2390 осіб менше, ніж при повторному голосуванні 21 квітня 2019 року на чергових виборах президента України.

До бюджетів місцевих рад Чернігівщини щороку надходитиме 2,9 млн грн завдяки проведеним земельним аукціонам

До бюджетів місцевих рад Чернігівщини щороку надходитиме 2,9 млн грн завдяки проведеним земельним аукціонам 09:42

У першому півріччі 2019 року на Чернігівщині було проведено 18 аукціонів з набуття права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини